Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili iu është bashkuar reagimeve pas fitores së Koalicionit të Djathtë që siguroi zgjedhjet në Itali.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Vasili pohoi se kjo ishte “Fitorja e principeve, kembenguljes dhe seriozitetit ne politike!”.

MESAZHI I VASILIT
“Fitorja e principeve, kembenguljes dhe seriozitetit ne politike!
Giorgia Meloni, simbol i ketyre vlerave, qe bejne permbysjet e medha dhe qe shpetojne vendet nga katastrofa!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb