Cristiano Ronaldo do të vijojë të jetë pjesë e Manchester United edhe për sezonin e ardhshëm. Konfirmimi ka ardhur nga trajneri i ri i Manchester United, Ten Hag. Hollandezi u shpreh se Ronado është pjesë e projektit dhe pret shumë gola prej tij.

 

7u
7u

“Sigurisht që do të jetë me ne, është pjesë e projektit. Mezi pres të punoj me të. çfarë pres? Gola” – tha ai. 37 vjeçari portugez shënoi 18 gola këtë sezon futbollistik. Ky ishte sezoni i tij i parë në “Teatrin e ëndrrave”.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb