Faqja më e madhe e internetit për shpërndarjen e videove, YouTube jep një mesazh solidariteti për qytetarët në kushtet e karantinimit prej koronavirusit.

Për të mos dalë jashtë shtëpisë, YouTube i thotë shikuesve të saj që të qëndrojnë në shtëpi me të, për të parë video, filma, këngë etj.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb