Një video është bërë virale në rrjete sociale, ku protagonist është një qen.

Në videon në fjalë, shfaqet një qen teksa qëndron pranë një dasme në Denizli të Turqisë.

Kafsha shpejt filloi të vallëzonte nën ritmet e muzikës.

Këto momente janë pasqyruar në rrjete sociale dhe kanë marrë pëlqime të shumta.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: