Kejvina Kthella vazhdon padyshim të mbetet një nga personazhet më të komentuara të showbizit.

Ndryshimi i ngjyrës së flokëve padyshim nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjeskësit, ku disa e kanë pëlqyer dhe disa jo.

  • foto galeri

Një ndjekës i saj në foton e publikuar i ka shkruar “Qenke bërë si plakë”, ndërsa Kejvina i ka kthyer përgjigjen epike: “Plaka e ëndrrave tua!”

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb