Politikanët kanë vijuar përplasjet në distancë, duke përdorur vargjet e Migjenit.

I pari ishte kryeministri Edi Rama, që shigjetoi krerët e opozitës me një mesazh të Migjenit, në të cilin thuhej se “çdo vikamë fillon e mbaron me heshtje. Mbasandaj do të fillojë puna”.

Nuk dihet nëse është rastësi apo e qëllimtë, por menjëherë pas këtij mesazhi të Ramës, ka ardhur një reagim nga zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi.

Ky i fundit ka sjellë në vëmendje vargjet e të madhit Migjeni: Qeshur rini, qeshu! Bota është e jotja!

Tediiii
Tediiii

Mesazhi i Ramës, pak më parë:

Ramaa
Ramaa

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb