Recete nga znj Eneida
Përbërësit

4 patëllxhanë të pjekur
300 gr mish i grirë
50 gr djathë kaçkavall
1 vezë
4-5 lugë galetë
1 qepë
2 thelpinj hudhra
Kripë
Piper i zi/kuq
200 gr salcë kosi
50 gr arra
50 gr ullinj

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb