Trafik i rënduar nga Tirana në drejtim të Durrësit.

Radhë kilometrike dukë nisur nga mbikalimi i Kamzës deri te mbikalimi i Rinasit. Makina thuajse të ndalura dhe e kanë të pamundur të lëvizin.

Më sa duket fundjavat ë trafikut do të përsëritën gjatë gjithë vërës si më parë, teksa nga autoritetet nuk ka asnjë zgjidhje për qytetarët dhe megjithëse zgjedhin të gjitha rrugët e mundshme do të duhet të kalojnë orë të tëra në trafik.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: