SHËNGJIN

Është rënduar qarkullimi në rrugën e Shëngjinit, për shkak se shumë automjete kthehen mbrapa, pasi kanë qenë në plazh.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “Balknanweb” se nga qyteti deri në superstradë, rreth 5 kilometër, trafiku është rënduar.

Policia Rrugore po devijon qarkullimin në rrugë dytësore, për të evituar trafikun.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb