Radhë e gjatë automjetesh në Kakavijë, ku emigrantë të shumë kthehen në vendet e tyre të punës pas pushimeve të kaluara në vend.

Mësohet se vonesa në kalimin kufitar vjen për shkak të testit të shpejtë kundër COVID-19, të cilit i nënshtrohen qytetarët, pasi kryhet për çdo individ.

Gjithsesi lëvizja vijon pa probleme deri tani. Ndërkohë mësohet se pala greke po punon me tre sportele.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb