TIRANË

Radhë kilometrike makinash në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet dhe në videon e siguruar nga LSA në kilometrin e 12-të në autostradën Tiranë-Durrës është krijuar trafik i rënduar, ku makinat janë totalisht të bllokuara.

Nuk dihet nëse shkak për trafikun është bërë ndonjë aksident apo ka ardhur nga fluksi i lëvizjeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb