TIRANË

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta deklaron se me planin e shkëlqyer të Belind Këlliçi për transportin publik falas i jep fund situatës skandaloze të radhëve të studentëve dhe të rinjve për abonetë.

Meta ka publikuar një foto nga radhët, teksa shkruan se studentët nuk do të rrinë më kurrë në radhë.

“Radhë pa fund të studentëve dhe të rinjve për abonetë e transportit urban.
Studentët nuk do të rrinë më kurrë në radhë për abone, sepse Plani i shkëlqyer i Belind Këlliçit për transportin publik falas i jep fund njëherë e përgjithmonë kësaj situate skandaloze.
Bashkë🤝Fitojmë!✌️🇦🇱
#PartiaLirise #BashkeFitojme #Tirana #14Maj #NdryshimMeCdoCmim”, shkruan Meta.

Meta Fb 1
Meta Fb 1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: