Me të pasmet në plan të parë ish e dashura e Mario Ballotellit i lë të gjithë pa frymë. Raffaella Fico pozon me të brendshme dhe fansat çmenden për format e mrekullueshme të showgirlit.
Me të është edhe i fejuari i ri Giulio Fratini, që në një foto social lë të kuptohet që është pak metra saj. Të dy shfaqen përpara objektivit të kameras. Fotot bardhë e zi janë shumë erotike. Raffaella mban veshur takat marramendëse, mbathje dhe një bluzë trasparente me tyl, që i lë shumë pak vend imagjinatës.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kacurrelat i mbulojnë gjysmën e shpinës dhe nuk kuptohet nëse ajo ka veshur apo jo reçipet. Një panoramë shumë e bukur, ‘perfekte’, ‘fantastike’, siç shkruajnë fansat e saj në dëlir.
Në një foto të dytë Fico shfaqet e ulur në shtrat me një komplet të zi të brendshmesh, duke treguar dekoltenë e saj. Nga një foto në tjetrën edhe ajo e princit të saj të kaltër, i cili është prezent edhe gjatë setit hot fotografik.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb