Raffaella Fico ndodhet me pushime me vajzën e saj Pia, që e ka pasur nga lidhja me Mario Balotellin dhe disa mikesha, së bashku me fëmijët e tyre. Modelja poston foto në rrjetet sociale me fëmijët, nga pishina, duke u relaksuar dhe zbavitur. Por në të njëjtën kohë edhe futbollisti i Monza publikon foto nga një lokalitet misterioz së bashku me vajzën Pia dhe djalin e vogël Lion në krah dhe shkruan: ‘Çfarë mund të ketë më mirë se kaq?”.

Ndoshta nuk janë bashkë me pushime dhe është vetëm momenti i kohës së postimit që ngatërron fansat, duke i bërë të mendojnë që çifti po pushon së bashku. Ndjekësit studiojnë çdo kënd për të kuptuar nëse Fico dhe Balotelli janë bashkë ose jo. Megjithatë ajo që është kryesorja është mesazhi që fotot përcjellin. Familja vjen para gjithçkaje.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fico dhe Balotellin në këto momente janë të dy singel dhe para disa javësh u fotografuan pranë por të ftohtë me njëri-tjetrin. Por kush e di ndoshta stina e nxehtë ka kontribuar për të shkrirë akujt mes tyre.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb