Raffaella Fico është një bombë seksi në Mykonos. Me pushime së bashku me Giulio Fratinin, showgirli tregon format e eksagjeruara dhe fotot pikante.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

’I fejuari im është ndryshe’, shkruan teksa poston një foto të fundshpinës së saj nudo, ku shfaqet dora e sipërmarrësit e lyer me krem. Një panoramë provokuese që Fico i dhuron ndjekësve të saj së bashku me të tjera intriguese.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb