Enca ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Rakia”.

Titulli tërheqës i këngës, shoqërohet gjithashtu dhe me skena mjaft të “nxehta” në klip.

Mësohet se muzika dhe teksti është hartuar nga vetë këngëtarja, ndërsa edhe protagoniste në klip është po ajo.

Vëmendje të madhe ka marrë një skenë, ku këngëtarja mjaft e pëlqyer nga fansat, shihet teksa shkëmben një puthje me Beartin, që u bë i njohur falë pjesëmarrjes në formatin e dashurisë “Përputhen”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb