Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se në 13:00 të kësaj të hëne do të kryejë një bashkëbisedim me qëllim informimin për një nisëm shumë të rëndësishme të qeverisë.

Rama thotë se gjithashtu do i përgjigjet të gjitha pyetjeve të qytetarëve live në FB.

 

STATUSI NGA EDI RAMA

? NË 13.00 BASHKËBISEDIM ME JU DREJTËPËRDREJTË KËTU?

DO T’JU INFORMOJ PËR NJË NISËM SHUMË TË RËNDËSISHME TË QEVERISË DHE GJITHASHTU DO T’JU PËRGJIGJEM PYETJEVE TUAJA?

PYESNI MË POSHTË ÇFARË TË DONI?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb