Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë ditë me një mesazh për qytetarët, ku i fton ata që të mbajnë maskat, si masë kundër frenimit të përhapjes së COVID-19.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë bën thirrje që në ambientet e mbyllura të përdoret maska, për të mbrojtur veten dhe të tjerët.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 😊

dhe me lutjen për mbajtjen e maskës në mjedise të mbyllura, që të mbroni veten, familjen, të afërmit dhe të tjerët rreth jush, ju uroj një ditë të mbarë🙏

#ShëndetiMbiTëGjitha
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb