Është komentuar shpesh për veshjen e tij, më e fundit, shfaqja me atlete në mbledhjen e BE, ndërsa sot kryeministri Edi Rama ka ditur të tërheq sërish vëmendje.Në shkelje ndoshta edhe të protokollit zyrtar, edhe pse i veshur me ngjyrat  kombëtare, kreu i qeverisë zgjodhi një stil paksa ekstravagant në ceremonitë për ditën e Flamurit në Vlorë.


Rama31
Rama31

Me xhup dimëror ngjyrë të zezë, i përshtatshëm për një ditë me shi, kreu i qeverisë, guxoi sërish me pantallonat e tij, c’ka tërhoqi vëmendjen, ndërsa videot e fotot u bënë virale në rrjetet sociale.

Rama14

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb