Kryeministri Edi Rama bashkë me punonjësit e Kryeministrisë i janë bashkuar sot nismës, duke dhuruar të gjithë gjak.

Ka qenë Kryeministria që ka publikuar disa foto teksa shihet Rama duke dhënë gjak.

Kjo nuk është hera e parë që Rama i bashkohet nismës së dhurimit të gjakut. Për më tepër shihni fotot.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: