Kryeministri Edi Rama e ka quajtur një hap të mirë atë të masave ekstreme në tregun e Kombinatit.

Ai shprehet se disiplinimi i plotë këtë javë hap shtegun për lehtësimin e kufizimit të lëvizjeve me pikatore.

Nga ana tjeër siç ka paralajmëruar Rama thotë se sot do jetë gati dhe rritja e ndëshkimeve që parashikohet me burg sipas kryeministrit për ata që nuk respektojnë distancimin social.

STATUSI NGA EDI RAMA

? MiRË?
? VETËM DISIPLiNIMI I PLOTË KËTË JAVË NA HAP SHTEGUN PËR LEHTËSIMET ME PiKATORE
? BRENDA DITËS SOT GATI RRITjA E NDËSHKIMEVE, QË I HAP RRUGË LEHTËSIMEVE SHKALLË-SHKALLË NË VIJIM(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb