Një 90-vjeçare ka fituar betejën me koronavirusin.

Lajmi e mirë e jem kryeministri Edi Rama, i cili publikon në “facebook” foton e të moshuarës, ndërsa shkruan se “Nonë Nifja nga Hasi u shërua”

“🟢 LAJM I MIRË: NONË NIFJA NGA HASI, PLOT 90 VJEÇ, U SHËRUA🤩 TANI EDHE 120 TË PAKTËN O NON, SE 100 NUK BOHET LLAF❤️🤗”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb