TIRANË- Edhe njëherë Kryeministri Edi Rama ka ftuar qytetarët që përballjen mes Realit dhe Atletikos ta ndjekin nga fusha e blertë e Kryeministrisë. Në një postim në facebook, Rama shkruan:

“E bukur pikëpyetja e një gazetari të njohur për superfinalen e sotme: Kush do të fitojë, oborri i mbretërve të Realit apo çeta e revolucionarëve të Atletikos? Askund më mirë se sa në fushën e gjelbër të Kryeministrisë nuk mund të pritet sonte në Tiranë, përgjigjja e kësaj pyetjeje”.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: