Kryeministri Edi Rama do t’iu përgjigjet shqetësimeve të qytetarëve drejtpërdrejt në “Facebook”. Rama shkruan se në orën 13:00 do të jetë ‘live’ dhe iu kërkon qytetarëve t’i shkruajnë.

“? NË 13.00 DREJTËPËRDREJTË ME JU PËR PAKETËN E ZGJERUAR, PËR T’IU PËRGJIGJUR TË GJITHA PYETJEVE TUAJA?
Shkruani më poshtë dhe do t’ju përgjigjem live një për një pas një ore!”, shkruan Rama

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb