Kryeministri Edi Rama, ka uruar festën e Sulltan Nevruzit. Nëpërmjet një statusi në Facebook , Rama uron që në këtë festë të lulëzojë pranvera si vetë kuptimi i kësaj dite të bekuar.

STATUSI:

MIRË MENGJES

dhe në festën e Sulltan Nevruzit uroj që pranvera të lulëzojë në zemrat tuaja si vetë kuptimi i kësaj dite të bekuar

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb