Deputeti Kujtim Gjuzi ka ftuar Ramën me një koment në faqen e tij që të shkojë në seancë, ndërkohë që ky i fundit ishte në konferencë me gazetarët.

Gjuzi i bën thirrje Ramës të shkojë në seancë dhe ”mos llomotitë rrugëve si Shaba”.

Madje ai e paralajmëron se kryeministri e di sot mirë kush është Shaba.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb