Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotografi nga vizita në muzeun Uffizi në Firenze, ku shkoi së bashku me kardinalin shqiptar, Ernest Troshani.

Rama thekson se ndodhet në Firenze, me ftesë të kryebashkiakut Dario Nardella.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në vizitën e zhvilluar në Firenze, Rama ishte i shoqëruar nga bashkëshortja, Linda Rama.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Firenze, Itali – Në muzeun e famshëm Uffizzi, së bashku me kardinalin shqiptar, Ernest Troshani, me ftesë të kryebashkiakut Dario Nardella.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb