Kryeministri Edi Rama ka publikuar fotografi nga fushata e Partisë Socialiste dhe e Partisë Demokratike në Durrës, Gjirokastër, Shijak dhe në Tepelenë.

Rama thekson se nga fotot shihet qartë dallimi mes fushatës së PS-së dhe të PD-së. Ai shton se në fushatën e PS-së politika kuron, ndërsa në fushatën e PD-së, politika sëmur e dëmton.

  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Kur politika kuron e shëron dhe kur politika sëmur e dëmton…

*Durrës/Gjirokastër, Shijak/Tepelenë

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: