Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet e stadiumit të ri të Kukësit për të uruar fundjavë të bukur. Rama shkruan se ky stadium është pasqyrë e fjalës së mbajtur.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me Stadiumin e Ri te Kukësit që sot pret sportdashësit për lojën e parë në fushën e rilindur, pasqyrë e fjalës së mbajtur si edhe e respektit të vërtetë për komunitetin kuksian, ju uroj një fundjavë të bukur🙏”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: