TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mbërritjes së mbi 12 mijë dozave të tjera të vaksinës Pfizer në Rinas. Rama shkruan se deri tani kanë ardhur në vend mbi 773 mijë vaksina.

“✈️ 🇦🇱Aeroporti “Nënë Tereza” – Sapo kanë mbërritur edhe 12,870 doza të vaksinës Pfizer, duke e çuar në mbi 773 mijë sasinë e vaksinave të ardhura deri tani në Shqipëri😍
#VaksinimiNukNdalet🧪
#ShqipëriaBuzëqesh🌼”, shkruan kryeministri Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: