Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga Bypass-i i Fierit i cili u inagurua pak kohë më parë.

Rama thotë se si Bypass-i i Fierit do të jetë dhe ai i Vlorës apo aksi i rri Milot- Thumanë- Rrogozhinë.

Kryeministri thumbon duke thënë se këto rrugë quheshin të bëra në kohën e ‘’rugëve që mbetën rrugëve’’

 

STATUSI NGA EDI RAMA

? Ja kështu do të jetë edhe e tërë rruga e re, Milot-Thumanë-Rrogozhinë e deri në këtë bypass të bukur të Fierit dhe po kështu do të bëhet, pasi të përfundojë së shpejti, edhe bypassi i Vlorës…?

*dhe të mendosh që këto e të tjera numëroheshin si të bëra, në kohën e rrugëve që mbetën rrugëve?

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb