TIRANË

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur mëngjesin e sotëm me një video nga festivali “Sunny Hill” që u mbajt në Tiranë për tre net rresht. Ai falënderon këngëtaren shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe thotë se e presim me padurim në Tiranë në nëntor.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me superenergjinë e “Sunny Hill” e me falenderimin për Duan, që e presim me padurim në Tiranë në nëntor, ju uroj një javë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: