Kryeministri Edi Rama ka pritur sot në një takim në zyrën e tij, zëvendëskryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç.

Ka qenë vetë zoti Rama ai që ka postuar disa foto nga takimi në fjalë, ndërsa theksoi se patën dakordësi si dy miq të vjetër.

“🔴 Kënaqësi e posaçme takimi i parë me zv.kryeministrin shqiptar të Malit të Zi, Dritan Abazoviç, me të cilin kaluam si dy miq të vjetër dhe patëm dakordësi në çdo pikë🇦🇱😍🇲🇪”, shkruan Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb