Ndërsa kryeministri i vendit Edi Rama prezantoi sot projektet në infrastrukturë bashë me minsitren Balluku, nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka e ka ironizuar, duke u shprehur se projektet e tij janë vetëm 3D dhe asgjë në realitet.

STATUSI I PLOTE
Duhet te kesh fytyren Rames qe te vazhdosh te tallesh edhe pas tete vitesh me shqiptaret!

Shqiptaret jane pa pune, pa shtepi, pa buke, pa mbeshtetje ; per “merite” te Rames jemi sot si popull ne limitet e mbijeteses e megjithate Rama ka pafytyresine te vazhdoje t’ju premtoj “lesh” ne 3D. “Lesh futurist” per te gjithe ne mandatin e trete!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: