TIRANË

Kryeministri Edi Rama publikon të tjera pamje të rënda brenda spitaleve Covid.

Këtë mëngjes, kryeministri nxjerr pamjet nga spitali Covid-3, që sipas tij, tregojnë realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES 😊 dhe me Pjesën e Dytë të EKSKLUZIVES nga vija e zjarrit, brenda spitalit Covid 3 këtë herë, ku mund të shihni realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore, që fatmirësisht është krejt ndryshe nga çfarë ju rrokanisin përditë lehaqeniet pa din e pa iman, ju uroj një ditë të mbarë.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: