Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje nga punimet për hapjen e tunelit të Skërficës në rrugën Kardhiq-Delvinë.

Në videon e publikuar në Facebook, Rama shkruan se përfundimi i kësaj vepre infrastrukturore shkurton me 3 orë rrugën nga Tirana në Sarandë.

 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb