TIRANE– Kryeministri Edi Rama ashtu si për çdo mëngjes ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video nga udhëtimi i tij, bashkë me disa qytetarë që inaugurojnë falas linjën shqiptare ‘Air Albania’.

Në pamjet në fjalë shihet Rama, bashkë me gruan dhe djalin e tij të vogël, Zahon, ndërsa mes udhëtarëve janë edhe dhjetra fëmijë.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë udhëtim krejt të pazakonshëm në krahët e AIR?ALBANIA❤ që me siguri do t’ju pëlqejë edhe juve për kaq sa do shihni, ju uroj një të dielë super?”, shkruan Rama në ‘Facebook’.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb