Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në Facebook një video, ku tregon një moment nga pritja e organizuar mbrëmë nga Mreti Filipe V li Spanjës dhe Mbretëresha Letizia.

Kryeministri Edi Rama postim në Facebook:

Momente nga pritja e organizuar mbrëmë nga Mbreti Felipe VI i Spanjës dhe Mbretëresha Letizia, për mirëseardhjen e udhëheqësve të shteteve pjesëmarrëse në Samitin e NATO-s

9f67807c 8960 4720 8119 7a38eded67ac

08e4489c 76df 417b A48b B19a23b68b73

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: