Kryeministri Edi Rama, ka publikuar pamje të qendrës shëndetësore në Prenjas.

Rama shprehet se tashmë qendra e re ofron një shërbim dinjitoz mjekësor, dhe se 37 mijë banorë tashmë do të marrin shërbim 24 orë.

‘Mirë mëngjes me ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore 24 orëshe të Prrenjasit, që sot ofron shërbim mjekësor dinjitoz për 37 mijë banorë, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: