Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk i ka kursyer ironitë për kryeministrin Edi Rama.

Gjatë bashkëbisedimit me një fermer në Divjakë, ky i fundit kërkoi që edhe Rama të vinte t’i tregonte programin e PS-së, ndërkohë që Basha ia kthehu përgjigjen.

Sipas Bashës, Rama nuk bën dot debat me ata që quhen ‘Lulzim’.

“Të të them diçka, nuk bën debat me Lulzimat ai.”, tha Basha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb