Kryeministri Edi Rama uron besimtarët myslimanë me rastin e Fiter Bajramit.

Përmes një videoje në “Facebook”, me pamje të xhamive, Rama iu uron festën shqiptarëve anembanë botës.

“Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni”, shkruan kryeministri përbri vidoes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb