TIRANE– Kryeministri Edi Rama ka uruar këtë mëngjes të gjithë besimtarët myslimanë për Fitër Bajram.

Rama ka zgjedhur një foto nga Xhamia e Namazgjasë e cila tashmë është drejt përfundimit.

“MIRËMËNGJES, dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj GËZUAR BAJRAMIN”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb