Kryeministri Edi Rama, përmes një videoje ka shfaqur ndryshimin e qendrës së Rrëshenit. Po ashtu, në video ilustrohet dhe transformimi i shkollave, pallatit të sportit, ndërtimi i 20 km kanale vaditëse dhe rinovimi i Nënstacionit Elektrik.

“Për të vazhduar me veriun ku sipas disave këtu, nuk kemi ba kurrgja hiç”, shkruan ndër të tjera kryeministri.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me kryeqendrën e Mirditës, Rrëshenin, për të vazhduar me veriun ku sipas disave këtu, nuk kemi ba kurrgja hiç, madje ka qenë shumë më mirë deri para 7 vjetësh, ju uroj një ditë të mbarë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb