KOSOVA

Kryeministri  Shqipërisë, Edi Rama po vijon takimet seri në Kosovë. Së fundmi ai është ndalur në zyrën e kryetarit të LDK, Lumir Abdixhiku.

Ky është takimi i tretë i Ramës ditën e sotme pas Kurtit e Krasniqit. Më vonë ai pritet të takojë edhe Haradinajn si dhe akademikun Rexhep Qosja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb