KORÇË

Një polic i Drejtorisë së Kufirit është rasti i 17-të i ri i regjistruar sot në Korçë.

Burime për Balkanëeb mësojnë se ky polic është infektuar nga një kolegu i tij që ka dalë më parë pozitiv në Korçë.

Ndërkohë gazetarja Lorena Kodra raporton se gjendja e policit të infektuar është e stabilizuar dhe po qëndron në banesën e tij i vetëkarantinuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb