Ajo është e njohur pikërisht për shkak të zhveshjes së tepruar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski edhe së fundi ka realizuar një set fotografik me pak rroba në trup.

Ajo shfaqet me një kostum elegant me ngjyrë të zezë, teksa nuk ka hezituar të zbërthej xhaketën për të provokuar me gjoksin.

27 vjeçarja, mori komente dhe zemra në Instagram ku ka rreth 24.6 milionë ndjekës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb