Klubi i Partizanit me anë të një reagimi në rrjetet sociale ka hedhur poshtë akuzat e bërë nga Marko Jovanoviç, serbi ish-pjestar i ‘demave’ i cili u largua pak ditë më parë.


39-vjeçari në një intervistë deklaroi se nga Partizani e kishte larguar trajneri Gega, një nacionalist i paaftë që kishte sjellë lojtarë me mik në skuadër.


Reagimi i Partizanit.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb