Sulmuesi i Totenhemit, Herri Kejn mund të transferohet tek Real Madridi, sipas medias spanjolle “MARCA”.

Edhe pse Benzema nuk e ka bërë të ditur vendimin e tij nëse do të largohet apo do të qëndrojë, ekipi ka nevojë për një sulmues.

Largimi i tij nuk duket i lehtë pasi kontrata i përfundon për një vit, por duke qenë se “Spursat” janë jashtë Championsit, kapiteni i Anglisë mund të kërkonte prishjen e kontratës.

Çdo pritet të vuloset ditët e ardhshme, nëse do të ketë një reagim nga klubi apo futbollisti./Panorama Sport

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb