Egnatia ia doli të marrë një barazim të rëndësishëm 1-1 ndaj Partizanit. Një nga protagonistët e ndeshjes për skuadrën nga Rrogozhina ishte Fernando, i cili realizoi një gol fantastik në pjesën e parë.

“Normalisht që kur shënon një gol të tillë, lumturia është dy herë më e lartë dhe jemi shumë të lumtur për pikët që kemi marrë. Sigurisht që t’i marrësh pikë Partizanit nuk është e thjeshtë. Goli i Asanit më i bukur? Goli i Jasir Asanit më i bukur”, – tha ai. JS

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: