TIRANË-Kreu i Komisionit të Drejtësisë Fatmir Xhafa ka zhvilluar sot një takim me ambasadorët e BE.


Takimi po zhvillohet në zyrat e delegacionit të BE dhe është fokusuar tek reforma në drejtësi. Në Kuvend pritet të votohet sot përbërja e Komisionit të Posaçëm për Reformën në Drejtësi.


(a.n/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: